Папка-портфель картотека на 13 відділів, А4 Student

Папка-портфель — необхідний аксесуар, коли потрібно часто носити із собою документи, ескізи, малюнки та інше, водночас зберегти їх акуратний зовнішній вигляд.
- Розмір 325 х 240 х 35 мм (під формат А4)
- Матеріал — рельєфний пластик завтовшки 700 мкм, стійкий до подряпин.
- Практичний завдяки наявності 13 відділень,
- Закривається пластиковим замком.
- Стильний дизайн у чорному кольорі з кольоровою окантовкою
Цей портфель можна вважати ідеальним пропонуванням для офісних працівників, студентів вузів та учнів шкіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSC |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Кліпси |
| Ширина | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,79 ₴




