Лоток горизонтальний металевий для паперів 4 яруси чорний
Лоток горизонтальний металевий для паперів 4 яруса чорний

- Зроблений із металевої сітки.
- 4 рівня
- Компактний дизайн,
- Розмір: 300 х 350 х 330 мм
- Стильний і довговічний
- Стійкий і місткий
- Якісне забарвлення й акуратні шви.
- Призначений для зберігання документів формату А4.
Лоток горизонтальний — це стильне та зручне рішення для організації ладу й акуратного зберігання документів, каталогів, журналів і чернеток на робочому столі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Вид | Горизонтальний |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість відділень | 4 |
| Розташування | Настільне |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489,55 ₴


