Гумка для олівців "клячка" 6651 кольорова для художніх робіт
Гумка для олівців "клячка" 6651 кольорова для художніх робіт

Суперм'яка гумка 6651 кольорова з термопластичної гуми
- М'яко, без пошкодження паперу, абсорбує графічний матеріал олівців B — 8B, а також вугілля, сепії, пастелі.
- Для корекції та освітлення вугільних або пастельних малюнків
- Легко мнеться в руках, можна надати будь-яку форму
- Тістоподібна консистенція
- Завдяки сучасному матеріалу пластичний, не кришиться.
- Приємний на ощупь
- Виготовлений у трьох кольорах: червоний, синій, жовтий
- Кожна гумка в індивідуальному пакованні
- Розмір 38 х 36 х 8 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aojie |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,85 ₴


