Лоток горизонтальний металевий для паперів 4 секції Axent 2129-03-a сріблястий
862,75 ₴
776,48 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2129-03-a
+380 (50) 362-16-55
- +380 (96) 295-63-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток горизонтальний металевий для паперів 4 секції Axent 2129-03-a сріблястий

Має негроміздкий дизайн, 4 рівня, водночас стійкий і місткий. Призначений для зберігання документів формату А4.
- Стильні та довговічні.
- Стійкі та місткі.
- Якісне забарвлення й акуратні шви.
Лоток горизонтальний — це стильне та зручне рішення для організації ладу й акуратного зберігання документів, каталогів, журналів і чернеток на робочому столі. Зроблений із металевої сітки. Міцний матеріал, якісне забарвлення й оброблення країв забезпечують надійність і акуратний зовнішній вигляд упродовж довгого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вид | Горизонтальний |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 4 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,48 ₴


