Діркопробивач металевий 100 аркушів Buromax 4082 чорний
Діркопробивач металевий 100 аркушів Buromax 4082 чорний

Металевий дірококол BUROMAX легко та швидко проб'є заявлену кількість аркушів.
- Матеріал: метал
- Пробивна потужність: 100 аркушів 80 г/м2
- Діаметр пробивного отвору: 5,5 мм
- Відстань між пробивними отворами: 80 мм
- Розміри дірокола: 275 х 180 х 260 мм
- Колір: чорний

Корпус дырокола BUROMAX виготовлений із металу з збільшеним важелем для зручності розподілу сили натиску та легкості роботи. Підошва обладнана знімним пластиковим контейнером для збирання відходів висічки та висувною лінійкою з форматною шкалою, а це точний результат і рівні стопки підшитих документів. Вбудований фіксатор закритого положення забезпечить зручне транспортування та зберігання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Антиковзка підошва | Так |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Діаметр пробитого отвору | 5.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість пробиваючих отворів | 2 |
| Лінійка поділу на формати | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 100 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Фіксатор | Так |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 937,49 ₴







