Відгуки про компанію ПП "Арсенал-У"
- Євген П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Євген, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олександре, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Тетяна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якісний товар, швидка відправочка.
- Коментар продавця
Тетяно, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Світлана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко прийняли замовлення, і швидко відправили. Дякую.
- Коментар продавця
Світлано, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Вадим Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вадиме, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Вадим
На взаєм!
- Коментар продавця
- сергей ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все ок.
- Коментар продавця
Сергію, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуговування на вищому рівні, всі замовлені товари відповідають опису. Маркери давно не могла знайти у стаціонарних магазинах і ще й за такою чудовою ціною) швидка доставка і супер ввічливий і приємний продавець
- Коментар продавця
Оксано, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Маргарита Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовляла пластилін та ручки. 1 вид ручок прийшов у правильній кількості, а от звичайні по 3 грн.. замовляла 8 шт прийшло 5, хоча в накладній написано що їх 8) також пластилін замовляла один, а прийшов зовсім другий)
- Коментар продавця
Маргарито, щіро дякую за Ваш відгук! Стосовно Вашого зауваження, вжиті відповідні заходи та винні зазнали заслуженого осуду. Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Ольга Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Ольга, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Вікторія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидке відправлення!!! Зробила одночасно замовлення у двох продавців: ЧП "Арсенал-У" та у іншого продавця. Від ЧП "Арсенал-У" вже отримала два замовлення і зробила ще одне, а від іншого досі чекаю. Моя найщіріша вдячність за оперативність та дуже якісні товари!
- Коментар продавця
Вікторія, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця