Відгуки про компанію ПП "Арсенал-У"
- Надія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена обслуговуванням. Обовязково буду повертатися за покупками. Дякую за вашу працю.
- Коментар продавця
Надія, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Оля О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Оля, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Наталья С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар прийшов з браком, при відкритті золотистий маркер хлинув на стол та продукти. Продавець хамить та відказується повертати гроші, розказуючи, що я сама винна бо його відкрутила. При цьому ніде не вказано, що він взагалі відкручується. Не рекомендую, перший раз з таким відношенням зіткнулась на Промі
- Коментар продавця
Доброго дня, Наталя! Дякуємо за Ваш відгук! Всі Ваші зауваження ми обов'язково передамо постачальнику і вживемо належних заходів, щоб у подальшому подібні ситуації не відбувалися.
Ну а щодо хамства це Ви вистачили зайву. Вам ніхто не хамив. Можу сюди викласти листування з Вами.
- Коментар продавця
- Софія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Софія, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Марина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже Дякую 🥰 Швидко доставили і товар гарної якості Я задоволена 🥰💙💛🙂🌸🌷🪷🏵️💓
- Коментар продавця
Марино, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Роман С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Романе, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Аліна А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Аліна, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- игорь п.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Ігоре, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Руслан К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Руслане, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Марина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую, як завжди все на висоті;)
- Коментар продавця
Марино, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця