Відгуки про компанію ПП "Арсенал-У"
- Володимир Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Володимере, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Юлія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Юліє, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Данило Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Данило, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Олена Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олена, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Марія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Марія, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Андрей Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все Добре!
- Коментар продавця
Андрій, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Влада К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Влада, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Марія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Класна дошка!
Гарне обслуговування!- Коментар продавця
Марія, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Віталія Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Віталія, щіро дякую за Ваш відгук! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця
- Ольга Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за швидкість виконання замовлення, усі товари були у наявності, усі - гарної якості, дбайливо запаковані, менеджер швидко зателефонувала після оформлення замовлення на сайті, уважно і ввічливо перевірила усі позиції замовлення, тому у мене дуже гарні враження щодо роботи цього магазину, я дуже задоволена! Рекомендую і закликаю до співпраці з цим магазином усіх покупців! Ще раз дуже дякую усім працівникам магазину за якісну і професійну роботу! Бажаю усім успіхів у бізнесі та мирного неба! 👍💙💛
- Коментар продавця
Ольга, щіро дякую за Ваш відгук! Дуже приємні Ваші слова. Намагатимемося і далі триматимемо взяту вісоту! Гарного дня та мирного неба!
- Коментар продавця